فروش آپارتمان 3 خوابه رو به دریا در آنتالیا

3,070,618 لیر

توضیحات

فروش آپارتمان 3 خوابه رو به دریا در آنتالیا

ترکیش ملک مفتخر است به ارائه و فروش آپارتمان 3 خوابه رو به دریا در آنتالیا ، واقع در استراحتگاه ساحلی لوکس لارا در حومه مرکز شهر. ساحل لارا یک استراحتگاه با طیف وسیعی از سواحل شنی است که در میان آبهای کریستالی شفاف دریای مدیترانه قرار دارد همراه با هتل های لوکس 5 ستاره، که در آن شما می توانید از زندگی شبانه لذت ببرید. البته با یک سفر کوتاه به مرکز شهر آنتالیا هم می توانید به یک زندگی شبانه پر جنب و جوش با بسیاری از بارها و کلوپ های شبانه پر جنب و جوش دسترسی داشته باشید. از آنجا که لارا یک استراحتگاه دائمی است، به دلیل نزدیکی مناطق به فرودگاه و مرکز شهر، و همچنین سواحل شنی و بسیاری امکانات، ایده آل برای زندگی و گردش است.

موقعیت مکانی

این مجتمع نوساز فقط 50 متر از دریای شفاف دریای مدیترانه و ماسه های زیبای طلایی واقع شده است، فقط یک جاده پوشیده از چمن این مجتمع را از دریا جدا می کند. این مجموعه تقریباً 1 کیلومتر در امتداد خط ساحلی از مرکز رفت و آمد مکرر واقع شده است، اگرچه این منطقه دارای امکانات محلی فراوان از جمله مغازه، رستوران، بار و سوپرمارکت و غیره را فراهم می کند.

مشخصات مجتمع

این مجتمع که با چمنزارهای سرسبز، بوته ها و حاشیه های گل پوشیده شده، فقط دارای 2 بلوک کوچک است.

یک طراحی مدرن و زیبا با استانداردهای بسیار بالا با چیدمان بسیار جادار ، با نماهای تقریباً شیشه ای جلویی که به هر خانه منظره ای پانوراما از لاجورد دریا را ارائه می دهد.

همگی کاملاً دوجداره و مجهز به سیستم های گرمایشی و تهویه مطبوع با کنترل مرکزی اند که ایده آل برای زندگی در تمام طول سال هستند.

واحدهای دوبلکس پنت هاوس طبقه بالا دارای یک راه پله مرمر باز با نرده های شیشه ای هستند.

سالن پذیرایی / غذاخوری بسیار جادار است و دارای درها و پنجره های پاسیو از کف تا سقف پانوراما برای لذت بردن از منظره دریا است. سقف ها دارای نورپردازی LED پنهان است که نمای شب را بسیار زیبا می کند.

آپارتمانهای 3 خوابه دارای 1 اتاق خواب مستر با رعایت حریم خصوصی یک اتاق دوش مجلل و اتاق رختکن هستند، در حالی که 2 اتاق خواب دیگر از حمام با تجهیزات لوکس برخوردار هستند، هر سه اتاق خواب دارای بالکن های شیشه ای فرانسوی با دریای کناری مناظر و چشم اندازهای زیبا باغ می باشند.

قیمت فروش آپارتمان 3 خوابه رو به دریا در آنتالیا

آپارتمان 3 خوابه 140 متری – قیمت 3,070,618 لیر