فروش آپارتمان های نوساز در کنیالتی آنتالیا

490,316 لیر

توضیحات

فروش آپارتمان های نوساز در کنیالتی آنتالیا

ترکیش ملک مفتخر است به ارائه و فروش آپارتمان های نوساز در کنیالتی آنتالیا . کنیالتی کمی در غرب مرکز شهر درست در خط ساحلی جنوب ترکیه واقع شده که توسط دریاهای آبی و شفاف مدیترانه محصور شده و در کوههای برجسته برج توروس پناه گرفته است و در طی سال آب و هوای گرم فوق العاده ای را به منطقه می بخشد. اگرچه کنیالتی در حاشیه شهر قرار دارد، اما در اطرافش تعداد زیادی کافه، مغازه، رستوران و بار خواهید دید. بین کنییالتی و مرکز اصلی شهر یک مرکز خرید بزرگ و هایپر بازار برخوردار است و از امکانات رفاهی خوبی برخوردار است..

کنییالتی، گرچه در گذشته تا به امروز محبوب بوده و در حال حاضر هم در حال توسعه است. در این منطقه بسیاری از پروژه های جدید و مجتمع های آپارتمانی با کیفیت و یک پروژه بزرگ مارینا نیز وجود دارد که با اتمام آن، رونق زیادی به کنییالتی می بخشد، نه تنها در محبوبیت بیشتر آن بین گردشگران بلکه بازار املاک و مستغلات نیز توسعه می یابد. اگر اکنون اقدام کنید و در منطقه سرمایه گذاری کنید، با افزایش قیمت اجاره و فروش آن، به طرز چشمگیری رشد بالایی را تجربه خواهید کرد.

جزئیات مکانی

این مجتمع آپارتمانی مدرن و تازه ساخته شده در کنیالتی تقریباً 3 کیلومتر با خط ساحلی فاصله دارد که در موقعیتی کمی مرتفع قرار گرفته و توسط تپه های سبز شگفت انگیز و سازندهای سنگی طبیعی احاطه می شود. یک مجتمع اختصاصی که در آرامش و دور از مرکز اصلی رفت و آمد مکرر واقع شده است، در حالی که این منطقه امکانات محلی کافی از جمله فروشگاه، سوپرمارکت و تعداد زیادی رستوران را فراهم می کند.

مشخصات مجتمع

این مجتمع میزبان چندین بلوک آپارتمانی کم ارتفاع است که با باغهای خیره کننده احاطه شده است و مناطقی از چمنزارهای سرسبز، مناطق مختلف کاشته شده با درختچه ها و گیاهان گلدار، همراه با مسیرهای تراورتن که از هر بلوک در اطراف مجموعه پیچیده است، و یک استخر شنای عمومی مشترک با یک قسمت کم عمق حصارکشی شده برای کودکان که با یک تراس بزرگ احاطه شده است و فضای کافی برای همه ساکنان فراهم می کند تا از آفتاب گرفتن در کنار استخر لذت ببرند.

امکانات

  • یک استخر شنای گرم و سرپوشیده
  • منطقه بازی کودکان
  • یک اتاق سونا آرامش بخش
  • حمام ترکی سنتی (همام)
  • گاراژ پارکینگ زیرزمینی بسته
  • مرکز تناسب اندام و سالن بدن سازی کاملاً مجهز
  • آسانسور به تمام طبقات در هر بلوک
  • سستم گرمایشی مرکزی با سیستم گاز طبیعی و رادیاتورهای پنلی
  • آشپرخانه مدرن و مجهز به اجاق گاز و هود
  • سرویس امنیتی 24 ساعته

قیمت فروش آپارتمان های نوساز در کنیالتی آنتالیا

آپارتمان ی خوابه 50 متری قیمت 490.316 لیر

 

فروش آپارتمان مبله آنتالیا

بهترین سرمایه گذاری در ترکیه ٬ در زمینه‌ی ملک آنتالیا
تیم ترکیش ملک با افتخار پذیرای شما هموطنان شریف می باشد

برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره واتس آپ من تماس حاصل فرمایید