فروش آپارتمان لوکس در ساریر استانبول

6,048,000 لیر

توضیحات

فروش آپارتمان لوکس در ساریر استانبول

ترکیش ملک مفتخر است به ارائه و فروش آپارتمان لوکس در ساریر استانبول منطقه ای ثروتمند در ساحل بسفر خط ساحلی دریای سیاه که کمی در شمال مرکز تاریخی شهر در سمت اروپایی شهر و جنوب واقع شده است. .

بیشتر ناحیه Sariyer در امتداد خط ساحلی تنگه های بسفر واقع شده و تا منطقه ساحلی دریای سیاه در شمال امتداد دارد. بسیاری از خانواده های ثروتمند استانبولی در این منطقه زندگی می کنند زیرا رفت و آمد به مرکز شهر از طریق بزرگراه اصلی و منطقه تجاری Maslak بسیار آسان است و به دلیل مناطق سبز وسیع از جمله جنگل های بلگراد، سبک زندگی سالم تری را ارائه می دهد.

دلایل مهم برای خرید آپارتمان در ساریر استانبول

منطقه ای ایده آل برای زندگی دائمی که دارای تعداد زیادی مدارس عالی بین المللی، بیمارستان، دانشگاه و بهترین مراکز خرید شهر است که همگی در اطراف منطقه واقع شده اند و می توانید برخی از سواحل زیبا را در مناطق ساحلی بسفر و دریای سیاه پیدا کنید. این منطقه چندین محله را میزبانی می کند و اگر در امتداد ساحل بسفر قدم بزنید، عمارت های عالی یالی را می بینید که درست در لبه آب قرار دارند، خانه های معمولی از امپراتوری عثمانی، و یکی از بهترین راه ها برای دیدن شکوه آنها یک تور قایقرانی بسفر است.

جزئیات مکانی

این آپارتمان معتبر فروشی در ساریر واقع در 25 متری بسفر در محله Buyukdere واقع شده است که در حدود 15 دقیقه ای شمال ماسلاک، 35 دقیقه ای شمال میدان تکسیم و  25 دقیقه جنوب سواحل دریای سیاه قرار دارد. منطقه ای بسیار ثروتمند از استانبول، واقع در بین پل سوم شهر و پل Fatih Sultan Mehmet که دسترسی به تمام مناطق شهر بسیار آسان است، فرودگاه جدید حدود 40 دقیقه و فرودگاه Sabiha Gokcen در بیش از یک ساعت از این منطقه قرار دارد.

امکانات زیادی در این منطقه وجود دارد، فروشگاه، رستوران های کنار آب، موزه، سوپرمارکت، مدارس و بسیاری دیگر که با پای پیاده قابل دسترسی هستند، در حالی که جاده ساحلی خدمات اتوبوس را برای دسترسی به بیمارستان های محلی ، مراکز خرید و دانشگاه های مختلف و غیره ارائه می دهد.

مشخصات مجتمع

یک مکان عالی و معتبر، یک خانه عالی برای خانواده با موقعیت خیره کننده جلوی دریا که مناسب سرمایه گذاری عالی در استانبول است. این مجتمع با قیمت مناسب و موقعیت مکانی و مناظر پانوراما، نزدیک به همه امکانات محلی، دسترسی آسان به مرکز شهر، فرودگاه ها و سواحل با مزایای نمای فوق العاده بسفر و یک باغ خصوصی. این ملک خیره کننده مطابق با آخرین مقررات زلزله تکمیل شده است و  شامل یک سیستم گرمایش مرکزی گاز کامل است که اخیراً کاملاً به روز شده است.

یک آپارتمان 2 خوابه واقع در یک ساختمان چهار طبقه سنتی که از طریق درهای چوبی دوتایی به لابی ورودی مشترک باز می شود. هنگام ورود، کف طبیعی سنگ طبیعی و یک پلکان باز به طبقات فوقانی می بینید. این آپارتمان دارای یک آشپزخانه جداگانه، کاملاً مجهز و مدرن است.

  • گرمایش مرکزی
  • در و پنجره دو جداره
  • بخاری
  • آشپزخانه مجهز
  • انبار
  • تراس

قیمت فروش آپارتمان لوکس در ساریر استانبول

  • آپارتمان 2 خوابه 200 متری قیمت 6.048.000 لیر

 

فروش آپارتمان مبله استانبول

بهترین سرمایه گذاری در ترکیه ٬ در زمینه‌ی ملک استانبول
تیم ترکیش ملک با افتخار پذیرای شما هموطنان شریف می باشد

برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره واتس آپ من تماس حاصل فرمایید