پروژه لابیونیتا ازمیر ترکیه ( LaBonita )

برای قیمت تماس بگیرید

توضیحات

خرید خانه در ازمیر

پروژه مسکونی لابیونیتا ازمیر واقع در محله چیقلی ( Çiğli ) ازمیر با فاصله 11 دقیقه ای از ساحل زیبای آتاتورک ازمیر واقع شده, با خرید خانه در ازمیر ترکیه شما میتوانید یک سرمایه گذاری بلند مدت با حفظ ارزش پول خود, زندگی آرام در شهر ساحلی ازمیر را تجربه کنید.

پروژه مسکونی لابیونیتا دارای 154 واحد مسکونی یک خوابه, دو خوابه,سه خوابه و 26 فروشگاه بزرگ آماده تحویل با تمام امکانات رفاهی برای خریداران این پروژه محیا میباشد.

ازمیر یکی از زیباترین شهرهای ساحلی در کشور ترکیه بهترین گزینه برای سرمایه گذاری و تثبیت ارزش ارزی دارایی شما با رشد چشمگیر, سرمایه و دسترسی آسان و سریع در کشورهای خارج از ایران در همسایگی و اگر قصد مهاجرت برای زندگی را دارید, یک زندگی آرام همراه با چشم اندازی زیبا برای خودتان و آرامش فرزندان شما را به همراه دارد.

با خرید خانه در لابیونیتا شما در نزدیکی, کالج مکتبیم ( Mektebim Koleji ), دانشگاه کاتیب چلبی ( Katip Çelebi Üniversitesi ) و بیمارستان کنت ( Kent Hastanesi ) میباشید. و تمامی امکانات یک هتل لوکس را در خود مجموعه میتوانید بیابید.

سازنده این مجتمع مسکونی شرکت ساختمانی ارشین ( Erişen İnşaat ) در شهر ازمیر است که در سال 1995 در شهر ازمیر تاسیس شده و کارنامه معتبری در این سال ها با ساخت 4 پروژه بزرگ به نام های ( مجتمع مسکونی لابیونیتا, پاساژ بلونا, مجتمع توریستی یاغچی کناکلاری, آنمون چیقلی, مسجد هاتیچ بهریه ) را دارد.

برای مشاهده تور مجازی 360 درجه 3D میتوانید از لینک زیر کمک میتوانید بگیرید:
http://labonitaizmir.com/residence/360/

قیمت های پروژه مسکونی لابیونیتا ازمیر ( LaBonita ):

قیمت واحد تک خوابه
شروع قیمت
490.000 لیر

قیمت واحد دو خوابه
شروع قیمت
570.000 لیر

قیمت واحد سه خوابه
شروع قیمت
اتمام فروش واحدهای سه خوابه.

برای خرید ملک, تضمین خرید خانه در ازمیر و سرمایه گذاری با مشاورین فارسی زبان ترکیش مگ در تهران تماس بگیرید کاتالوگ پروژه ها را دریافت کنید, قبل از سفر با ما در ایران ملاقات کنید و با بهترین نتیجه گیری به بهترین وجه سرمایه گذاری خود را در ازمیر انجام دهید.