پروژه مدا بلوار ازمیر ترکیه- Modda Bulvar IZMIR

برای قیمت تماس بگیرید

توضیحات

خرید خانه در ازمیر

پروژه مدا بلوار ازمیر واقع در شهر ازمیر ترکیه با معماری منحصر به فرد برای شما زندگی ایده آل با خرید خانه در شهر ازمیر برای شما به ارمغان میاورد.

به راحتی میتوان گفت شهر ساحلی ازمیر با موقیت جغرافیای بسیار عالی در کشور ترکیه هم قلب تجاری و هم قلب تفریحی را در خود جا داره که این دو ویژگی در هر شهری به راحتی با قیمت مناسب میتوان در این شهر یافت.

پروژه مدا بلوار در منطقه بورنووا، بلوار کامیل تونجا، تقاطع کمربندی ازمیر و نقاط دسترسی سریع, درون و برون شهری ,پروژه متروی هالکاپینار، و نیز پروژه بوجا اوچان یول (به طول 7 با 6 باند)،ویژگی هایی زیبا به این پروژه میدهد و با امکانات بی نظیر این پروژه که شامل :

مرکز فرهنگ و هنر، موزه علم و هنرهای مدرن، آکواریوم، مرکز خرید، کافه و رستوران، استخرهای روباز و سرپوشیده، سالن های ورزشی، مرکز پزشکی، محوطه های بازی ویژه کوکان، پارکینگ در کنار دریا به شما آرامشی دوچندان میکند.

قیمت های پایه پروژه مدا ازمیر :

قیمت واحد تک خوابه
شروع قیمت
370.000لیر

قیمت واحد دو خوابه
شروع قیمت
498.000لیر

قیمت واحد سه خوابه
شروع قیمت
768.000لیر

املاک ترکیش ملک نماینده فروش پروژه های فروش آپارتمان ها و املاک معتبر در شهر ازمیر میباشد برای دریافت اطلاعات و پروژه های مشابه برای خرید خانه و آپارتمان در شهر ازمیر با دفتر تهران ما تماس بگیرید.