پروژه ایزکاپورت ازمیر ترکیه (İZKAPORT)

برای قیمت تماس بگیرید

توضیحات

خرید خانه در ازمیر

یکی از زیباترین و قشنگترین ساحل های ازمیر به نام «ساحل بایراکلی» نام دارد که منطقه لوکس با دسترسی آسان و محیطی جذاب برای یک پروژه منحصربفرد میباشد.

پروژه ایزکا پورت ازمیر (İZKAPORT) واقع در این ساحل زیبا یک فرصت ویژه برای زندگی زیبا با برترین امکانات موجود در این عصر و سرمایه گذاری برای خرید خانه در ازمیر میباشد.

با خرید ملک در ازمیر در پروژه ایزکا پورت شما میتوانید در کنار ساحل زیبای بایراکلی و با دسترسی 10 دقیقه ای از محورهای آلسانجاک-کوناک-بورنُوا, دسترسی سریع به چشمه را داشته باشید.

از مشخصات فنی و عمرانی پروژه ایزکاپورت ازمیر میتوان به این موارد اشاره کرد:

-ستون ها و تیرهایِ پروژه از بتن C50
-مقاومت در برابر: آتش سوزی، انقباظ-انبساط، سایش، ثبات حجمی، استحکام اولیه بالا، چَقِرمِگی (مقاومت مواد در برابر شکست بر اثر زلزله)
-مطابق با آخرین مقررات ساختمانی جهت مقاوم سازی در برابر زلزله
-61 فونداسیون شمعی به ابعاد ۲/۸۰ x۸۰ سانتیمتر و عمق 65 متر
– 625 عدد جت گروت (یکی از شیوه های پایدارسازی و افزایش مقاومت و توان باربری خاک به صورت درجا)

طراحی این سازه منحصربه فرد برای واحد های 1 الی 4 خواب در 34 طبقه و 144 بخش مجزا ساخته شده. و واحدهای پروژه ایزکاپورت ازمیر دارای بالکن شیشه ای، پارکینگ سرپوشیده، سالن ورزشی، محوطه های بازی ویژه کودکان، استخر اینفینیتی (استخرهایی با دیواره های شیشه ای که اغلب بر روی بام ساختمان یا آخرین طبقه ساخته و دارای چشم انداز فوق العاده ای می باشند)
واحدهای 3 خوابه پروژه ایزکا پورت، 160 مترمربع و باغچه زمستانی 190 متر می باشد
احدهای 1 خوابه نیز دارای متراژ 57 متر مربعی هستند. همچنین، کلیه واحدها دارای بالکن و محوطه های وسیع و دل باز، مطابق با سلیقه می باشند.
نگهبانی شبانه روزی, پارکینگ سرپوشیده, سالن ورزشی و خدمات فنی 24 ساعته .

قیمت های پروژه ایزکا پورت ازمیر (İZKAPORT):

قیمت واحد تک خوابه
شروع قیمت
950.000لیر

قیمت واحد دو خوابه
شروع قیمت
2.100.000لیر

قیمت واحد سه خوابه
شروع قیمت
2.950.000لیر

قیمت واحد چهار خوابه بزرگ
شروع قیمت
3.950.000لیر

برای خرید ملک و تضمین خرید خانه در ازمیر با مشاورین فارسی زبان ما در تهران تماس بگیرید کاتالوگ پروژه ها را دریافت کنید قبل از سفر با تیم ما در ایران ملاقات کنید و بهترین نتیجه گیری و بهترین سرمایه گذاری خود را در ازمیر انجام دهید.